Betkolik Üyelik Oluşturma

Resmi anlamda teşkil edilmiş, onay ile çalışıp, denetlenen bu kaçak iddaa sitesinde, betkolik üyelik oluşturma işlemini yapabilirsiniz. Üyelik meydana getirmek için, 18 yaşında ya da üzerinde olmanız gerekecektir. Üyelik meydana getirmeniz için, başvuru belgesini doldurup, göndermeniz gerekecektir. Bir tane hesap açacak, doğru yani gerçek bilgi vereceksiniz. Onay almak ile birlikte, siteye giriş işlemini yapacaksınız.

Betkolik Üyelik Şartları

Başvurunun olumlu bir şekilde, ortalama 5 dakikada sonuçlanmasını istiyor iseniz, betkolik üyelik şartları dahilinde başvuru belgesini doldurup, göndermelisiniz. Nedir şartlar? Bahsettiğimiz gibi Türkiye için belirlenmiş 18 yaş sınırı vardır. Bu sınırda olmak zorundasınız.

Yanlış ya da hatalı bilgi vermeyin, ilerleyen aşamada doğrulamak zorunda kalabilirsiniz. Başvuru belgesini doğru doldurup, gönderdikten sonra, aktivasyon linki alacaksınız. Aktivasyon linki ile ip tanımlama sistemini çalıştırmak için, siteye ilk defa giriş yapacaksınız.

Verdiğiniz her türlü bilgi ile birlikte, vereceğiniz ikametgah ve kullanacağınız ip adresi üzerinden bir tane hesap açmak zorundasınız. Aile fertleri ya da bu adreslerde yaşayan şahıslar tarafından da hesap açılmış olmaması gerekecektir.

Betkolik Nereden Üye Olunur?

Bu konuda da sizlere, 2 farklı tavsiyede bulunabiliriz. Betkolik nereden üye olunur? Sorusunda, isterseniz sizler için hazırladığımız ve doğrudan erişim imkanı sağlayan betkolik üyelik linki ile hareket edebilirsiniz.

İsterseniz yeni adresi bulun, yeni adres aracılığı ile elbette ki resmi yeni adresi aracılığı ile betkolik giriş işlemini yapın. Ana sayfayı dikkatli bir şekilde inceler iseniz, en üst bölümde kayıt ol yazılı Türkçe bir buton göreceksiniz.

Buradan üyelik başvuru sistemini başlatmanız gerekmektedir. Bahsettiğimiz üzere, siz başvuru belgesini doldurun, gönderin. Ortalama 5 dakikada aktivasyon linki sizin yazdığınız elektronik posta adresine gelir. Bu aktivasyon linki ile siteye giriş işlemini yapacaksınız. Bu sayede ip adresiniz, sisteme tanıtılmış olacaktır.

Betkolik Üyelik Ücret Ve Belge Talepleri

Son aşamada sizlere, betkolik üyelik oluşturma işlemleri ile ilgili parasal değerleri ve belge taleplerini anlatalım. Betkolik üyelik ücret ve belge talepleri anlayışında, önce belge talepleri konusuna bakalım. Sizin vereceğiniz taahhüt ya da beyan işlemine istinaden, herhangi bir belge talep edilmez.

Ancak, bu yazıda gördüğünüz şartlar dışında başvuru yaptığınız anlaşılır ise, ispatlayıcı nitelikte belge talep etme hakkı bulunmaktadır. Bunun dışında, başvuru yapan şahıslardan belge talep edilmesi şeklinde bir uygulama yoktur.

Ücret konusuna gelince, başvuru belgesini açma, doldurma, aktivasyon linki alma, hesap onayı alma, siteye giriş işlemi yapma, siteyi kullanma gibi konularda bir üyelik ücreti gündeme gelmez, bir abonelik ücreti gündeme gelmez.

Tabi ki onay aldıktan sonra, bahis, oyun yapmak için para yatıracaksınız. Fakat yatıracağınız para üzerinden de, bahse konu başlıklar ile ilgili herhangi bir kesinti yapılması söz konusu olmayacaktır.