Betkolik İletişim

7 gün, 24 saat iddia ve oyun anlayışı ile heyecan, eğlence ve para kazanma şansını sunan betkolik sitesinde, sağlıklı betkolik iletişim seçeneklerinin bulunduğu görülmektedir. Nedir iletişim seçenekleri? Müşteri hizmetlerine ulaşmanız anlamına gelmektedir. Müşteri hizmetlerinin sizlere ulaşması anlamına gelmektedir. Bu yazıda göreceğiniz bütün iletişim seçeneklerini, Türkçe kullanacaksınız. Bu yazıda göreceğiniz bütün iletişim seçeneklerini, Cumartesi, Pazar günleri dahil, dini ve resmi tatil günleri dahil her gün, her saat kullanma şansına sahip olacaksınız.

Betkolik E-Posta Adresleri

Müşteri hizmetlerinin size ulaşması konusunda, sizlerin müşteri hizmetlerine ulaşması konusunda kullanabileceğiniz iletişim seçeneği, betkolik e-posta adresleri olacaktır. Bilerek çoğul ifade kullanılmıştır. Çünkü, bu sitede 4 farklı elektronik posta adresi ile müşteri hizmetleri hizmet vermektedir. Bir kez daha tekrarlayalım, hem müşteri hizmetleri bu seçeneklerden size ulaşacaktır, hem de siz ilgili konuya göre bu e-posta adresleri üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşacaksınız.

Genel konular ve bilgi talepleri için [email protected]

Müşteri destek hizmetleri için [email protected]

Bayilik ve ortaklık için [email protected]

Reklam anlaşmaları için ise, [email protected] elektronik posta adreslerini kullanabilirsiniz.

Siz üye olma aşamasında verdiğiniz elektronik posta adresi ile müşteri hizmetlerine ulaşacaksınız. Herhangi bir konu hakkında e-posta gönderir iseniz 60 dakikada, şikayet konularında e-posta gönderir iseniz, en fazla 24 saatte geri dönüş yapılacaktır. Bunu da aklınızdan çıkarmayın.

Betkolik Canlı Destek İle İletişim

İletişimin popüler kullanılan, tercih edilen seçeneklerinden bir tanesi, betkolik canlı destek ile iletişim olacaktır. Ana sayfada, ana sayfanın en altında, sağ köşede, sarı renkli canlı destek butonu kullanılır.

Görüşme penceresinde adınız, soyadınız bölümünü, kullanıcı adınız bölümü ve elektronik posta adresiniz bölümü zorunlu olarak doldurulur. Departman seçimi yapıp, görüşme başlatılır. Görüşmenin başlama süresi 30 saniye olmak ile birlikte, görüşme süresi şeklinde bir kısıtlama bulunmamaktadır. Her üye olan şahsın, bu bölüm üzerinden görüşme, şans ve hakkına sahip olduğu görülecektir.

Betkolik SMS Ve Sosyal Medya Hesapları

Bu sitede betkolik iletişim anlayışında, birde bildirim amacıyla kullanılan bilgi akışını sağlamak amacıyla kullanılan seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekleri de kısaca, betkolik SMS ve sosyal medya hesapları olarak sıralamak mümkündür.

SMS uygulaması, üyelik başvuru belgesine başvuru yapan şahıslar tarafından yazılan, cep telefon numarası aracılığı ile gündeme gelir. Hesap açmış herkes, zorunlu olarak katılacak ve SMS aracılığı ile bilgi alacaktır. Bunu durdurmak veya iptal etmek ya da engellemek mümkündür.

Canlı destek üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarında betkolik Pinterest, betkolik Telegram, betkolik Youtube, betkolik Facebook, betkolik Twitter, betkolik Instagram seçenekleri vardır. Yine herhangi bir konuda bilgi akışını ya da bildirimleri sağlamak amacı ile ve Türkçe olacak şekilde yayınların yapıldığı görülebilmektedir.